"Neman" otthon fényes üldözést hajtott végre Shakhtarnak a harmadik időszakban, de egy korongot adott

Az első jó esély arra, hogy megragadja a kezdeményezést a mérkőzésen kapott vendégek. Az ülés ötödik percének kezdetén Eduard Nasybullin védőt eltávolítottak. De a "piros-fekete" túlélte a kisebbségben, és majdnem azonnal megnyitotta a pontszámot.

Egy gyors támadást a házigazdák, Christian Dzibinski adott labdát a kapu mögött a magányos Artem Lefseh, aki elküldte a korong alsó bal sarkában a kapu - Szergej Stepanov nem volt ideje, hogy a munka, mint egy pajzsot.

Az események ilyen fordulata a "Shakhtar" nagy problémáit, mert a viszkózus és óvatos "Neman" nem járul hozzá az ellenfél nagyszámú esélyéhez. Szerencsére a WARDS Faykova számára sikerült gyorsan megtérülni. A pontatlan PAS Defender Grodno Nikita Kratskina a zónájában az ellentámadáshoz vezetett, amelynek eredményeképpen az alátét volt a Denis Belousov horogén. A vendégek fiatal csatára nem gondolkodik gondolkodás nélkül, elküldte azt a Vitaly Cowance kapujának felső sarkába - 1: 1.

Szó szerint a következő változásban a Nemman védővédője eltávolította a lábtáblát, a Danila Palivko és a Soligarcs gyorsan kihasználta az előnyt. Alexander Liquel a cseppek bal oldali körének aljára lőtt, és a Roman Malinovsky a FIFOX-ban volt a FIFOX, 1: 2. Ilyen fiókkal véget ért az első időszakra.

A 22. percben a "Red-Black" Artem farkasok védelmezője kettős büntetést kapott a játékhoz egy nagy sikátorbot, Vladimir Dzhig szenvedett. A legtöbb vendég, a vendégek elhagyták a harmadik mosógépet: Nikita Remezov, a kapu miatt, eltűnt a Valery Bochkareven, aki megverte a gyáva, jégkorongot ír.

A "Neman" számos jó lehetősége volt megközelíteni az ellenfelet a szünet előtt, azonban nem kihasználva a "bányászok" két eltávolítását. Ezenkívül jó esélyt építettek a Grodnians negyedik linkjével az időszak végéig - Paul Gagray ígéretes átadta a távoli sávot, de Igor Kozychy nem blokkolta az átutalást.

Minden nagyon szomorú lett a tulajdonosok számára, amikor a Folyadék 47. percében a római Krikunenko átadása növelte a rést három alátétre.

Azonban a "piros-fekete" nem ment a kopogást. Már a következő változást, Lefty vissza adósságait Jibinsky - most a Pole megkapta a mosó ideális helyzetben a kapu előtt, és vágja a lemaradás. Ugyanabban a támadásban a bányász védő Sergei Stankevich, amely lehetővé tette a "Neman" felgyorsítását a kamerába. Krykin leesett a kék vonalról, és a kiválasztás gyorsabban kiderült, hogy Egor Stepanov - 3: 4-et 12-re kis perccel az időszak végéig.

A házigazdák fennmaradó idejében nem voltak közel a fiókhoz, de a Shakhtar túlélte. Mindez az utolsó másodpercenként egy önzetlen blokkcsúcsot végződött.

Soligorgans nehéz győzelmet aratott, és közeledett a pontszámhoz, hogy "ifjúság", amely elveszett pontokat egy párbajban az Oruha "mozdony".

"Neman" marad a hatodik pozícióban, ahol biztos, és teljesíti a rendszeres szezon végét.

NEMAN - Shakhtar - 3: 4 (1: 2, 0: 1, 2: 1)

1: 0 - 06:39 Lefty (Dzibinski, Zatzapilin)

1: 1 - 09:34 Belousov (Bochkarev)

1: 2 - 11:03 R. Malinovsky (folyadék, fáradhatatlan), GB

1: 3 - 22:41 Bochkarev (Karaban, Remezov), GB

1: 4 - 46:00 Folyadék (Krikunenko, Ivanov)

2: 4 - 46:23 Dzibinski (lefty, zatzapilin)

3: 4 - 47:21 e.stpanov (kávéslemezek, Krykin), GB

Büntetés: 10 - 8

Dobás: 33 (9 + 10 + 14) - 37 (10 + 13 + 14)

Legjobb játékosok: Dzibinski - folyadék

NEMAN: gyáva (59:20); Palivko - Krykin, S. Malyavko - E.STPANOV (K) - buynitsky; Volkov - Romanovich, Lefty - Dzubinski - Zatzainil; Nasybullin - Bozhko, Coffeemen - Zykov - Varvonchik; Kolichy - Malashkevich - egyetért; Fursa, A. Malinovsky.

Shakhtar: S.Stpanov; A Godaress (K) - Sergeev, Karaban - Levko - R. Malinovsky; Stankevich - shuttyau, jig - remezov - dadon; Sushko - Borisov, Ivanov - Krikunhenko - folyadék; Belousov - Bochkarev - Antonovich; Emigue.

Február 4.. Grodno, jégpalack. 741 néző. Kezdete - 19:00.