"Az egyetlen, aki felébredhet" Dallas "- a tengerentúli rajongók a Radulovról

Alexander Radulov öt lövést okozott a célra, egy célt ért el, és regisztrálta +2 a rendszeren +/- a mérkőzésen, amely kedden végződött a Tampa-Bay világítás Dallas vereségével, 3: 4 ponttal (z) ) "- mondja amerikai CBS sport.

Ez csak a második mérkőzés volt Radulov, miután átadta az egész 15 találkozót az alsó test sérülése miatt. Alexander célja a harmadik húsz percben fordított "Starz" játék túlóra.

Az Orosz Winger számlájának általános nehézségében ez a szezon 12 pont, 23 lövés a cél és a minősítés +10 10 mérkőzésen.

A szolgáltatáshoz való visszatérés pillanatától kezdve az első kombinációban Jamie Benno és Joe Pavelski.

Kínáljuk, hogy az orosz csatár és más észak-amerikai jégkorong szerelmesei válaszoltak az orosz csatár alátétjére:

@ MAX54LEE: - A fények ismét megmentenek minket!

@Theomelilo: - átkozott, hogyan hiányzik ez a csapat!

@ Markraustin9: - Ez a két találkozó valóban megmutatta nekünk Radulov fontosságát Dallas számára.

@Betahakneebee: - Radles - Goloby!

@AwlyCapable: - "Starz" egy teljesen csapat Alexander Radulov 2021-ben.

Nocogs2020: - Mennyire örülök, hogy örülök, hogy a rádiók újra játszhatnak.

Hinterland: - Radles valóban nagy különbséget tesz. Az első váltás után a sérülés utáni helyreállítás után nagyszerű alakot mutat. Hatásos. Ő, Ettinger és Heskanen a jégkorong játékosok, amelyekből a csapatok sikere elsősorban függ.

@Velipekkahonkan: - Alex Radulov egy hosszú szünet után visszatér, és Dallas azonnal felveszi a pontokat két mérkőzésen egymás után.

@Crowwifi: - Mi ugyanaz a Radilov alulértékelt játékos!

@ Justinschmidt88: - Radles - az egyetlen, aki képes felébredni ezt a csapatot.

@Tholdenmuzzy: - Tény: "Starz" Radulov a kompozícióban egy teljesen más csapat.

@ Reidaldridge15: - Pay Radulov annyit, mint ő kívánsága (új szerződésével).

@Deputy_hockey: - Radovul - Zveva!

@ Reidaldridge15: - A Radles az NHL leghasznosabb jégkorongos lejátszója, és még csak más szempontokat is akarok hallani.

@ Kylesctorr90: - Radulov kiváló hangulatot mutatott.

@ Dubbsie17: - minden alkalommal, amikor Radulova-ra nézek - a gazember a "piros hő" felbukkan a fejemben.