Maz võttis Dakar kuuenda lõpliku koha

Maz võttis Dakar kuuenda lõpliku koha 8713_1

Valgevene meeskond oli Alexei Vishnevsky suunas võttis kuuenda koha Rally Reid "Dakar-2021 kõigi etappide tulemuste kohta. OJSc "MAZ" pressiteenistuses räägitakse OJSC "MAZ" pressiteenistuses World-kuulsa maratoni kõnede jaoks kõige tähtsama tulemuse.

"MAZ-SPORTAVTO" meeskond sel aastal eksponeeris DAKARis kaks meeskonda: esimene juhtis ralli alguses, kuid siis tuli võistlusest maha ja teine ​​ebaõnnestus esimesel päeval, kuid seejärel sõitis stabiilselt Juhtide tempos.

"Meil on hea meel, et nad said lõpuni. Esimesel päeval rõhutas ta meid 17. positsioonis ja alles kogu võistlusel õnnestus saada kuuendale kohale. Aga me oleme rõõmus, et ma lõpetasin sellise raske maratoni. Seekord oli Dakaril palju liiva, paljud meeskonnad rattad löösid. Oleme teie tulemusega väga rahul, "ütles Alexey Vishnevsky piloot.

Viimane sisseregistreerimine, nagu oodatud, ei mõjutanud Leaderi tabelit. Aleksei Vishnevsky lõpetas neljanda etapi. Umbes 4 minutit veedetud rajal Tšehhi Martin Macik, olles kõige kiirem sellel päeval. Üldiselt võeti kamaz ratturid kogu pedestali ja Dmitri Sotnikov meeskond sai meistriks. Valgevenelased andsid talle 2 tundi 18 minutit.

Kokku maratonis ainult 42 meeskonnaliikme klassis. Ja ainult pooled suutnud juhtida kogu marsruuti "Dakar": iga teine ​​lask võistlusest.

Aleksei Vishnevsky jaoks on see parimate kõnede parim tulemus Dakar'is. Aasta varem ta tuli kaheksandasse, 2019. aastal - 11. ja 2018. aastal - 14.. Noor Valgevene piloot igal aastal võtab rohkem ja kõrgemaid positsioone.

"Dakar-2021", nagu viimane kord saudi Araabias. Võistlus algas ja lõppes samas linnas - Jeddah. Enamik marsruuti jooksis Araabia poolsaare loodeosasse ja oli liiva- ja kivialade kombinatsioon.

Auto.onliner in telegrammi: sisustus teedel ja ainult kõige olulisemad uudised

Kas on midagi öelda? Kirjutage meie telegrammi botile. See on anonüümselt ja kiire