Hockey mängijad "Neman" kaotas "Gomeli" esimeses mängus Quarterfinal Series

"Neman" veetis mitte liiga edukas regulaarne hooaeg, kuid playoffs kõik saab öelda, lähtestada. Ja hõlmab meeskonna kogemusi ja isegi teatud traditsioone, mis Grodnins on heaolu. Siin on esimese mängu esimene periood, meeskond Andrei Sidorenko veetis vastuvõtva, kuigi ta mängis külalist.

Hockey mängijad

Grodnots peaaegu kolm korda edastati "trot" ja loodud palju rohkem kui hetki. Nad ka hüljatud. Veelgi enam, Zatzapilil tema eesmärk küsis tooni mängu. Ta tuli välja üsna uudishimulik: pärast "NEEMN", abi pesemas hobuse seisab eesmärgi lähedal Defender "Gomeli" Popov. Ta püüdis oma parima, et vältida kontakti, kuid ta tegi ainult halvem - see osutus "kõrgeim".

Inspireerituna külalised jooksis teise poole visata. Aga Algarogencally vastamata: mõned realiseerisid enamus. See on kõige edukam selle koosoleku "NEAN" perioodil lõpetas joonisega.

Eesmärk andis "Lysy" vägedele ning teisel perioodil dikteerisid nad juba vastase seisundi suhtes. Kuid kaks Gomeli eesmärki osutusid mitte vähem uudishimulikuks kui Zatzainili autorlus. Esialgu Boyko andis läbisõit, kuid pesumasin klubi klubi "Neman" pöörlesid võrku. Ja teine ​​eesmärk rotna ja demoraliseeritud Gorodetsky üldse: Gomeli snaiper lihtsalt tõmbas ketta negatiivne nurgas ja ta sattus külalistesse Cirera, kolmandat korda see oli taga liin Grodno värava.

Kuid isegi pärast seda, kui saatuse selline mõju ilmutas Nemman kolmandal perioodil võimalus, kui toimetus oli sunnitud teist korda Grishchenko kabituma. Tõsi, see võimalus on kadunud vähem kui minut. Kambovich asendatud klubi Rakinsky all. Gorodetsky väravas muutis poolakaid, kuid peade juhid ei olnud aega järele jõuda, hockey.By kirjutab.

Gomel - Neman - 4: 2 (1: 1, 1: 0, 1: 1)

0: 1 - 07:14 Zatzainil GB

1: 1 - 10:11 Rainerid (Rachinsky, Elisenko) GB

2: 1 - 26:38 Boyko (Alekseev)

3: 1 - 38:05 Rainerid (Nesterov)

3: 2 - 48:11 Toiduained (kastanid, kolichy)

4: 2 - 48:52 Kambovich (Rachinsky)

Karistus: 10 - 10

Viska: 22 (4 + 11 + 7) - 19 (11 + 4 + 4)

Top mängijad: Rainers - S. Malyavko

Gomeli: Grishchenko; Rahinsky - Alekseev, Heav - Astrasile - Pechur; Sushko (a) - Voronov, õigused - Nesterov (k) - Boyko; Popov - Kovalav, Kambovich - Suslo a) - Elisenko; Votovich - Kachelovsky - Bovelink; Ivanov, Sekeriin.

Neman: Gorodetsky (48:52), poolakad (9:35); Palivko - Krykin, S. Malyavko (k) - kastanid - A. Malyavko; RomanoVich - Nasyobullin, Kolichy - Zyubinski a) - zatzapilin; Wolves - Stepanov (a), CoffeeTags - Zykov - Buinitsky; Azhgire - Apenka - Fursa; Vorono, Malaškevich.

Märts, 3. märts. Gomeli, jääpalee. 2000 vaatajat. Kodu - 19:00.

Konto seerias kuni neli võitu: 1-0.