"NEemman" kodus tegi shakhtarile helge jälitamise kolmandal perioodil, kuid andis teed ühele ribale

Esimene hea võimalus võistluse algatuse haaramiseks külastasid külalisi. Koosoleku viienda minuti alguses eemaldati Eduard Nasybulli kaitsja. Aga "punane-must" säilinud vähemuses ja peaaegu kohe avada skoor.

Hostide kiiret rünnakut andis Christian Dzibinski värava taga oleva värava taga, kes saatis värava vasakusse nurgas asuva põhja vasakusse nurgas - Sergei Stepanovil oli aega töötada kilp.

Sellised sündmuste käigul on peamised probleemid "Shakhtar", sest viskoosne ja ettevaatlik mäng "NEemman" ei aita kaasa suure hulga vastase võimalusi. Õnneks Wards Faykova puhul õnnestus neil kiiresti tagasi tuua. Ebatäpne Pas Defender Grodno Nikita Kratskina oma tsoonis tõi vastu vasturünnaku, mille tulemusena oli pesumasin Denis Belotovi konksul. Noor Striker külalistele ei mõtle ilma mõtlemata, saatis selle Vitali Grawce'i värava üla nurka - 1: 1.

Sõna otseses mõttes järgmises muutuses eemaldati Nemmani kaitsja jalaga, Danla Palivko ja Soligarcs kasutasid kiiresti ära eeliseid. Alexander vedeli laskis vasaku tilkade ringi allosas ja Roman Malinovsky oli Fifox Fifoxis, 1: 2. Sellise kontoga lõppes esimese perioodi.

22. minutil sai "Red-Black" huntide kaitsja mängu suure allee stifi jaoks kahekordse karistuse, Vladimir Dzhig kannatas. Enamikus külalistel olid külalised loobunud kolmanda pesuri poolt: Nikita Remezov värava tõttu kadus Valeri Bochkarevil, kes võitis argpüks, kirjutab hockey.By.

"NEan" oli mitmeid häid võimalusi vastase läheneda enne pausi, aga ei kasutanud ära kahte "kaevurite" eemaldamist. Samuti ehitati hea võimalus Grodnians neljandal seos perioodi lõpus - Paul Gagray andis paljutõotavat läbilaskeava, kuid Igor Kozychy ei blokeerinud ülekannet.

Kõik sai väga kurb omanikele, kui 47. minutil vedeliku üleandmisega Roman Krikunenko suurendas lõhe kolme seibi.

Kuid "Red-Black" ei läinud koputama. Juba järgmises muudatuses tagastasid Lefty Jibinsky võlad - nüüd sai mastipesuri ideaalse positsiooni enne värava ja lõigata mahajäämuse. Samas rünnakus, Miner Defender Sergei Stargevich, mis võimaldas "NEEM" kiirendada kaamerat. Krykin langes sinise joonega ja valikule kiiremini, mis kõik osutus Egor Stepanov-3: 4 12-le, millel on väike minutit kuni perioodi lõpuni.

Ülejäänud aja jooksul võõrustajad ei olnud kontole lähedal, kuid Shakhtar elas. See kõik lõppes viimase sekundi jooksul Stankevichi isetu ploki libisemisega.

Soligrunans kaevandas raske võidu ja lähenedes skoor "noorte", mis kaotasid punkte duelliga orjaga "veduriga".

"NEemman" jääb kuuendale positsioonile, kus kindlasti ja täidab tavapärase hooaja lõppu.

Neman - Shakhtar - 3: 4 (1: 2, 0: 1, 2: 1)

1: 0 - 06:39 Lefty (Dzibinski, Zatzapilin)

1: 1 - 09:34 Belotov (Bochkarev)

1: 2 - 11:03 R. Malinovsky (vedelik, väsimatu), GB

1: 3 - 22:41 Bochkarev (Karaban, Remezov), GB

1: 4 - 46:00 vedelik (Krikunenko, Ivanov)

2: 4 - 46:23 Dzibinski (Lefty, Zatzapilin)

3: 4 - 47:21 E.STPANOV (kohvikud, Krykin), GB

Karistus: 10 - 8

Viska: 33 (9 + 10 + 14) - 37 (10 + 13 + 14)

Top mängijad: Dzibinski - vedelik

Neman: argpüks (59:20); Palivko - Krykin, S. Malyavko - E.Stpanov (k) - byynitsky; Volkov - Romanovitš, Lefty - Dzubinski - Zatzainil; Nasybullin - Bozhko, Coffeessen - Zykov - Varvonchik; KOLICHY - MALSHKEVICH - nõustub; Fursa, A. Malinovsky.

Shakhtar: S.STPANOV; Godaress (K) - Sergeev, Karaban - Levko - R. Malinovsky; Stankevich - Shuttya, Jig - Remezov - Dadon; Sushko - Borisov, Ivanov - Krikunhenko - vedelik; Belotov - Bochkarev - Antodovitš; Emigue.

4. veebruaril. Grodno, jääpalee. 741 vaataja. Algus - 19:00.