Eelmisel hooajal, mõlemad meeskonnad meistrivõistlustel lõppes rasvane joonistus. Pühapäeval olev kapp hakkas lõbus: esimesel minutil murdis Shakhtar Striker Darbo läbi operatsiooniruumi ja tabas Dudari värava baari lähedal.

Eemaldamine, karistus ja 0: 3: Nemmani jalgpallurid kaotasid tassi lõpliku mängu esimeses mängus 16339_1

Aga veelgi mängu "Zabuxov", rivaalid hakkasid olema ettevaatlikud ja kõigepealt mängivad kaitset. Kõige sagedamini omandas palli, ründas positsioone ja "roheline ja kollane" oli oodatustrotka.

Hea hetk tekkis 32. minutil "Neman" jalgpalluritelt. Stepanov riputas vasakule ja Zubovitši õnnestus pallipea reguleerida värava kohal olevale arvestile.

39. minutil mängis ta oma karistuses oma karistuses oma karistuses, tõmmates palli paremale Darbo jalale. "Kaevurite" rünnak tabas kõvasti ja täpselt, kuid kahekordselt reageeris targem ja tõlgitud palli nurgale.

Peaaegu vastuse rünnakus oli see hetk ka "NEemman" - Zubovitš tabas soodsast positsioonist väga ebatäpselt. Varsti enne pausi jällegi väravavaht "Nemman" näitas suurepärase reaktsiooni: pärast karistuse külmutamist ja mõju mitme meetri kaugusel Kendeshi juht, Dudari, salvestatud väravad.

Teine pool algas jälle rahulikult, isegi kuni 59. minutilise minuti jooksul. Kiiresti mängitud rünnak, Darbo juba läks Randevo väravavaht "Neman", ja mul polnud midagi jäänud, välja arvatud rahva valdkonnas minu karistuspiirkonnas.

Vastuoluline episood, kus kohtunik on omanike poole täielikult saanud. LegGille näitas punast kaarti ja osutas üheteistkümne meetri punktile.

Kendesh punktist rahulikult ja enesekindlalt peksid Dudari - 1: 0.

Umbes 15 minutit, mäng tundus, tundus kõigile meeskondadele korraldada, kuid eelise ühe omaniku mängija oli mõjutanud. Kendesh-Runners-Darbo Trejdhodovka lõpetas viimati pildi. Tume-nülitud ründaja rahulikult Katn palli mööda väravavaht "NEEM" ja kahekordistas Shakhtari eelise.

Pärast paari minuti möödumist piinamise eesmärgiks prestiiži poole Nemmani poole osutus ebaõnnestunud. Kiire vasturünnaku juures on Darbo juba assistendi teinud ja läinud UbaIDULLAYEVA-le. See lihtsalt Katn palli nurga all, seadistades lõpliku 3: 0 omanike kasuks.

Tundub, et selle paari maailmameistrivõistluse osalise osaleja on juba teada ja Grodno vastuse mängu (varem 6. aprill) muutub enam kui formaalsus.

Loodame, et meistrivõistlustel Nemmanile on algus edukam. Pühapäeval, 14. märtsil tulevad Grodno "Vitebsk" jalgpalli mängijad. Võitluse algus kell 17.00.

Match-vaste kommentaar Nemmani igor Kovalavichiga: "Enne eemaldamist ma tegin hästi, teostas hea sisu. Läbi, mida nad enne mängu. Play pool vastu kaevandaja on raske. Võib-olla kaks eesmärki osutus kiiresti vasturünnakutes, teine ​​ja kolmas. Olgu see sulgeda, kuid mis see on. Kuigi muidugi on ilmne, et reeglite rikkumine oli enne karistuspiirkonda, mis on pildistatud fotograafias. Aga see elu, me valmistume mängus Vitebskiga meistrivõistlustel ja lootuses sureb kestma, me jätkame vastuse mängu ettevalmistamist. "