Kamtsy je osvojio timsku konkurenciju na x All-ruskim zimskim ruralnim seoskim igrama 3402_1

U Permi je završio konkurentni dio X all-ruskih zimskih ruralnih sportskih igara. Prema rezultatima prvenstva, olujni tim postao je pobjednik u ekipnom takmičenju.

Takmičenja su održana od 17. marta do 19. marta, 689 ljudi iz 44 regije Ruske Federacije, koje su igrale 31 set medalja u pojedinačnom takmičenju i tima prvenstvu u skijanju, poliatlon, šah, šahov , triatlon militanti i mehanistara i takmičenja sportskih porodica.

Ukupno, tim perm Termitory stekao je 1896 bodova, osvojivši 3 od 7 discipline: skijaške trke, sportske porodice i šahovski turnir. Srebrni Kamsytsy pobijedio je u checkers (1. mjesto u Yakutsu) i Troyboard Doyarov (1. mjesto u NovosibirstSev).

Imajte na umu da su Chudoes prepoznati kao najbolji u triatluku mehanistara i Udmurtovim poliatlonom.

Timsko drugo mjesto otišlo je u tim Chelyabinsk regije (1780 bodova postignuto), treće mjesto među predstavnicima regije Kurgan (1492 boda).

Dugo smo se pripremali, obučili su cijelo porodično skijanje, igrali pikado, stenjali konja i nosili su kante na rockeru. Zaista smo voljeli sudjelovati u ruralnim igarama. Ovo nije samo veliki sportski festival, već i nova poznanstva sa momcima iz drugih regija, rekao je da je sudionik Prikamye tima Andrei Silin, zajedno sa suprugom i kćerkom koji su pobijedili u takmičenjima sportskih porodica (grupa devojaka 2010-2011 ). Takođe u porodičnom takmičenju osvojio je porodicu Bachers (grupni dečaci 2010-2011)

Kombinovana palica u skijama s rezultatima 00: 32: 14.9 Perm sportaši pobijedili su: Veronica Lopatina (ona ima i srebrnu na pojedinom ženskom takmičenju), Andrei Ponomarev i Andrei Romanov (muški voditelj).

Slobodno vrijeme X all-ruskih zimskih ruralnih sportskih sportskih igara nastavit će 20. marta u gradskoj esplanadi, gdje će više od 25 prekamih poljoprivrednika i proizvođača predstaviti svoje proizvode na sajmu ruralne zabave. Ovdje će svi moći testirati svoju snagu i okretnost u igrama i natjecanjima, a Perm Bogati će pokušati uspostaviti 5 evidencije Rusije na silu Rusije odjednom.

Podsjetimo da su se prvi put sve ruske zimske ruralne igre dogodile 2003. godine. Regija Perm već je prihvatila finale ovih takmičenja u 2015. u Tchaikovskom. Tada je prikimye tim postao i dobitnik timskog poretka.