"Nisam koristio svoju šansu" - talijanski mediji zamjerili Miranschuk za igru ​​u Udine

Debi Alexei Miranschuka u glavnom sastavu "atalanata" u meču serije A nije bio najimpresivniji.

Za sat vremena igranja, primio je ruskog na odgođenom sastanku 10. kola Državnog prvenstva sa Udineseom, nije primijetio efikasnim akcijama, nakon čega ga je zamijenio Yosipe Elchick. Izlaz iz zvezde Slovenaca takođe nije pomogao "Atalanti" da pobedi - Bergamasci su bili prisiljeni da budu zadovoljni nerešenim 1-1.

Italijanska izdanja uglavnom su kritički reagirala na Alekseov govor u Dacha Areni.

- 5,0 Miranschuk sa velikim poteškoćama ušla je u igru, pojavila se prva polovina u njegovom učinku bezbojna. Bio je težak na napad lijevom boku. Biti Levshoy, Aleksej bi vjerovatno radije postupio s pravom da se prebaci u centar, radeći na kuglici pod jakom nogom. Na početku druge polovine utakmice imao je šansu za postizanje postizanja, ali njegova zamjena je već bila vremena vremena.

- 5,0 "Carpe Diem". Nisam koristio svoju šansu da ga je Gasperini dao, još uvijek u potrazi za optimalnom ulogom Miranschuka. Bilo je malo uključeno u igru ​​i nije dao specifičnosti koje su potrebne u takvim mečevima.

Calcio D'Angolo - 5.0 u prvom poluvremenu nije bio primetan, često pati od guste Beato Care. Vjerovatno su iskusili neugodnosti, na napad lijevog boka.

Miranchuk nije utjecao na igru, nije uspjelo pronaći pravi trenutak za reprodukciju odlučujućoj ulozi.

Debitantna utakmica na temelju "Atalanta" u seriji A definitivno se nameće na Mastchukovoj imovini. Poravnanje, sjećam se samo jednog udarca iz kaznene linije, nakon čega je lopta prošla pored vrata Udinese.

La Gazzetta Dello Sport - 5.0 u svom prvom meču u početku postavljanja "atalanata" na nacionalnom prvenstvu, Miranchuk nije uvjeren. Igrao je lijevo u napadu, koji djeluje u širokom položaju. Teško je naredio opasan trenutak po rezultatu 1-1.

Miranchuk nije mogao biti odbijen u naporima, ali u njegovoj igri bilo je više milicija od kvaliteta, a nakon nekog vremena nije bio neuspješan odjednom na obrambenom zidu "Udinese"

Tuttosport - 6.0 imao je sastanak nakon pauze. U prvom poluvremenu izgledalo je nestabilno.

Igrao pukotine, ali kad se uključilo, bilo je opasno. U drugom poluvremenu, bilo je blizu da postigne prekrasan cilj, ali malo tačnosti.